سبد خرید

 
0 مورد

پشتیبانی

Yahoo! Messenger
سوالات متداول سوالات متداول

پرسش‌های رایج در مورد ارائه خدمات پشتیبانی و پس از فروش و پاسخ به آنها در ذیل ارائه شده‌اند، در صورتی که پرسش دیگری دارید، کافی است با انتشارات تماس بگیرید.

v      من کتابی را ثبت کرده و مبلغ را نیز واریز نموده‌ام اما تمایل به دریافت آن ندارم، باید چه کار کنم؟

کافی است در سریع‌ترین زمان ممکن با انتشارات تماس بگیرید. که قبل از ارسال کتاب، خرید را حذف کنیم. زمان ارسال کتاب 12 ساعت بعد از خرید شما می‌باشد. در صورت پست شدن کتاب، پس گرفتن آن امکان پذیر نمی‌باشد.

v      من کتابی را سفارش داده و دریافت کرده‌ام، چگونه می‌توانم آن را باز پس دهم؟

امکان پس‌دادن کتاب وجود ندارد. اطلاعات وارد شده در سایت کامل و جامع بوده است، بنابراین قبل از انتخاب و خرید کتاب دقت فرمایید. در صورت لزوم، قبل از سفارش می‌توانید با تلفن انتشارات تماس بگیرید.

v      آیا مالیات بر ارزش افزوده در سفارشات اعمال می‌گردد؟

خیر، به دلیل اینکه در حال حاضر مؤسسات انتشاراتی از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند، پس در محاسبه قیمت کتاب این مالیات منظور نمی‌شود.

v      چه هزینه‌هایی برای خرید برعهده‌ی مشتری خواهد بود؟

قیمت‌های ارائه‌شده در سایت، فقط قیمت پشت جلد کتاب همراه با قیمت پست آن می‌باشد. هزینه پستی نیز با کسر 20% نسبت به جدول سازمان پست محاسبه شده است که در واقع تخفیف برای مشتریان سایت به‌شمار می‌رود.

v      مبلغ پیش‌فاکتور ارائه‌شده در سایت تا چه زمانی اعتبار خواهد داشت؟

زمان اعتبار مبلغ پیش‌فاکتور به مدت یک هفته (7 روز)  از زمان ثبت سفارش می‌باشد.

v      اگر نتوانستم به درگاه بانکی پارسیان یا ملت وصل شوم، چگونه می‌توانم کتاب را تهیه کنم؟

شما می‌توانید مبلغ کتاب و هزینه پستی آن را به شماره کارت بانکی مدیریت انتشارات واریز کنید. سپس با انتشارات تماس بگیرید تا پس از مطمئن شدن از مبلغ واریزی، کتاب برایتان ارسال شود.

v      من کتابی را سفارش دادم، ولی مبلغ فاکتور ذکرشده 2 بار از حسابم کم شده است، اکنون چه کاری باید انجام دهم؟

این مسئله 2 حالت دارد. اول اینکه در موقع اتصال به درگاه و زدن تأیید نهایی دکمه بارگذاری مجدد (Refresh) یا دکمه برگشت به صفحه قبل (Back) را زدید که این عمل باعث شده است مبلغ 2 بار از حساب شما کسر شود.

در حالت دوم امکان خطای بانکی می‌باشد.

در هر دو صورت با انتشارات تماس بگیرید و انتشارات بعد از بررسی مبالغ واریزی به حساب انتشارات، ظرف مدت حداکثر 24 ساعت نسبت به بازگشت مبلغ به حساب اعلامی توسط شما اقدام خواهد کرد.

v      آیا من می‌توانم مبلغ فاکتور ذکرشده را درب منزل و در زمان تحویل گرفتن کتاب تسویه نمایم؟

فقط در صورت سفارش در شهر تهران و ارسال از طریق پیک این مسئله امکان‌پذیر خواهد بود. در سایر موارد که کتاب با پست ارسال می‌شود، حتماً باید مبلغ تسویه شده باشد تا نسبت به ارسال آن اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

 


این صفحه در تاریخ 06 بهمن، 1392 به فروشگاه ما اضافه شده است.
ادامه