فروشگاه سپیدبرگ

استادی در تئوری موجی الیوت (ارئه‌کننده سبک نیلی)

قیمت : 100,000 تومان

تخفیف : 10,000 تومان

قیمت نهایی : 90,000 تومان

افزودن به سبد خرید

کتاب حاضر با هدف ایجاد یک ترقی چشم گیر در قابلیت بقای تئوری موجی الیوت نوشته شده، و این هدف را با مطرح‌کردن یک رویکرد علمی و کاربردی پیرامون تحلیل بازارها انجام می‌دهد. این رویکرد ابتکاری که با نام تحلیل موجی الیوت به سبک نیلی شناخته شده است، نتیجه‌ی یک دهه معامله، تدریس و تحقیق فراگیر توسط نگارنده می‌باشد.

حین مطالعه‌ی این کتاب، به سرعت درخواهید یافت که شبیه هیچ کتاب دیگری در حوزه‌ی تحلیل بازارها نیست. آن‌چه در کتاب معرفی شده، اوّلین رویکرد گام به گام درباره‌ی تئوری موجی الیوت می‌باشد که تاکنون به رشته‌ی تحریر درآمده است. هیچ جنبه‌ای از این تئوری باقی نمانده که شما بخواهید در آن تعمق و تحقیق کنید. تمام جزئیات کاملاً شرح داده شده، و به قول بروس بابکوک «هر جمله‌ای وقف چیز مهمی شده است».

ایده‌ی تئوری موجی در اصل در ابتدای دهه‌ی 1930 میلادی توسط آر. اِن الیوت به دنیای سرمایه‌گذاری معرفی شد. کتاب حاضر، با فرارفتن از یافته‌های اصلی آقای الیوت، تکنیک‌های جدید، الگوهای قیمتی بازار و قوانینی را ارائه می‌کند که هرگز برای عموم افراد بیان نشده بود. این یافته‌های نوین به طرز چشم‌گیری صحّت پیش‌بینی‌های معاملاتي و ایمان شما به معامله گری را افزایش خواهد داد.

«استادی در تئوری موجی الیوت»با جزئیاتی شگرف پیرامون موضوع اصلی، و نیز کاربرد سبک نیلی سروکار دارد. در مقام پشتیبانی از چنان جزئیاتی، و برای پیش‌بینی دقیق و انجام معامله‌ی سودآور در بازاری که مبنایی به‌هم‌پیوسته دارد، درکی فراگیر و جزء به‌جزء از رفتار قیمت در عرصه‌هاي مالي و اقتصادي لازم می‌باشد. دلیل دیگر برای ارائه‌ی چنان جزئیاتی، حصول اطمینان از این است که کتاب حاضر، به‌عنوان یک راهنمای ارزشمند و مرجعی ماندگار برای سال‌های آتي مفیدفایده باشد.

ویژگی های محصول :

  • نویسنده : گلن نیلی با همراهی اریک هال
  • مترجم : ناصر دادگستر
  • قطع : رحلی
  • تعداد صفحه : 376
  • سال انتشار : 1397
پول، بازار سرمایه، تئوری الیوت