فروشگاه سپیدبرگ

صراحت بیان برای مدیران (نوشته کیم اسکات)

قیمت : 60,000 تومان

تخفیف : 6,000 تومان

قیمت نهایی : 54,000 تومان

افزودن به سبد خرید

این کتاب نحوه صحبت‌کردن، رفتارکردن و برخورد یک مدیر با افراد همکار (زیردست) خود را توضیح می‌دهد. اینکه چگونه در عین حال همزمان هم مدیری قاطع بود (که دیگران از محبت مدیر سوءاستفاده نکنند) و هم مدیری مؤدب.

همه ما بالأخره روزی، پس از گذراندن دوران تحصیل و خدمت سربازی و پشت سر گذاشتن همه موانع باید در مکانی مشغول به کار شویم. رسیدن به شغل ـ حتی اگر آن شغل، شغل رؤیایی و ایده‌آل ما نباشد ـ برای هر فردی یکی از لحظات مهم زندگی ماست ... لحظه‌ پر از شور و شوق استخدام!

اما بدترین اتفاق ممکن داشتن یک رئیس ناجور است! یک رئیس یا مافوق بداخلاق، بد دهن و عصبانی که به هیچ چیز توجه نمی‌کند و هر ایراد یا مشکلی ببیند بدون توجه به شرایط زمانی و مکانی آن‌را اعلام می‌کند و موجب رنجش‌خاطر نیروهایش می‌شود یا رئیسی که دقیقاً برعکس باشد؛ یعنی آن‌قدر با نیروهایش با ملاطفت، مهربانی و عطوفت برخورد می‌کند که کارمندان از اخلاق خوب و مهربانی او سوءاستفاده کرده و کارها را انجام نمی‌دهند.

کیم اسکات ـ نویسنده کتاب ـ دقیقاً به خاطر همین مورد از کار خودش استعفا داد و به‌دنبال تأسیس یک کمپانی برای خودش رفت. یک رئیس بداخلاق که به شدت افراد را تحقیر می‌کرد باعث شد او کمپانی خودش را درست کند اما در کمپانی خودش، رئیس حالت دوم شد و آنقدر با کارمندانش مهربان بود که به قول خودش از آن طرف بام افتاد!

پس از این اتفاقات اسکات کتاب صراحت بیان برای مدیران را در 8 فصل به رشته تحریر درآورد که در آن به مدیران آموزش می‌دهد در هر لحظه، برای اداره امور به‌صورت درست، باید چگونه با کارمندان برخورد کند.

ویژگی های محصول :

  • نویسنده : کیم اسکوات
  • مترجم : حسین وظیفه‌دوست، ابوالحسن خادمی‌مقدم , مجتبی مالکی، شیما خادمی‌مقدم
  • قطع : وزیری
  • تعداد صفحه : 376
  • سال انتشار : 1397
فروش، کسب و کار، بازاریابی