سبد خرید

 
0 مورد

پشتیبانی

Yahoo! Messenger
پرتودرماني، آن‌چه بیماران باید بدانند
[061]
ریال
پرتودرماني، آن‌چه بیماران باید بدانند
بزرگنمایی

سرطان امروزه يكي از معضلات بهداشتي درماني در دنيا مي‌باشد و به‌عنوان دومين عامل مرگ ومير انسان شناخته مي‌شود. به‌دليل گسترش زندگي صنعتي، كم‌تحركي، افزايش عوامل خطرساز در جوامع بشری و بالارفتن عمر افراد شيوع سرطان رو به افزايش مي‌باشد.

پرتودرماني يكي از درمان‌هاي اصلي سرطان است كه قدمت آن به بيش از يك قرن مي‌رسد. با پيشرفت تكنولوژي و ابداع دستگاه‌هاي شتاب‌دهنده‌ی خطي، شاهد بهترشدن كنترل موضعي سرطان مي‌باشيم. در حال حاضر حدود دوسوم بيماران در طي روند درمان خود نياز به پرتودرماني پيدا مي‌كنند و اين روش درمانی، امروزه به يكي از اجزاي اصلي درمان سرطان تبديل شده است.

اين كتاب در مورد پرتودرماني افراد مبتلا به سرطان و عوارض جانبي آن و اين‌كه بیماران چگونه مي‌توانند از خودشان در طي درمان و پس از آن مراقبت نمايند، نگارش شده است. هم‌چنین در این کتاب سعی شده است به سؤالات رايج بيماران به زباني ساده توضيح داده شود. مطالعه‌ی این کتاب براي كساني كه تحت پرتودرماني قرار مي‌گيرند و همين‌طور اطرافيان آن‌ها مناسب و مفید است و می‌تواند به روند درمان بيمار كمك كند.

 

در پايان جا دارد از زحمات سركار خانم دكتر خالدي و جناب آقاي حسيني كه اين‌جانب را در گردآوري و تدوين مطالب كتاب ياري دادند، كمال تشكر را داشته باشم.

مشخصات:
مولف: دكتر محمد هوشياري، دکتر سمیرا خالدی، مهدی حسینی
تاریخ انتشار: 1392
قطع کتاب: رقعی
تعداد صفحات: 88
نوبت چاپ: اول
شمارگان: 2000

این محصول در تاریخ يكشنبه، 25 اسفند، 1392 به فروشگاه اضافه شده است.
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
این محصول قبلا توسط مشتریان خریداری شده است شما قصد خرید ندارید؟
راهنماي ارزيابي حاكميت باليني
راهنماي ارزيابي حاكميت باليني