سبد خرید

 
0 مورد

پشتیبانی

Yahoo! Messenger
بانک سوالات پیش بیمارستانی
[005]
ریال
بانک سوالات پیش بیمارستانی
بزرگنمایی

تأمین نیازهای بهداشتی و سلامت جامعه، جزو مهم‌ترین و اولین وظایف دولت‌ها می‌باشد و در این راستا مراکز متعددی در کشورها تلاش می‌نمایند تا به این مهم دست یابند.

با پیشرفت بشر و هم‌چنین افزایش جمعیت شهرها و روستاها و بالارفتن میزان حوادث و مواجهه با بلایای طبیعی و بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه، احساس نیاز به خدمات پیش‌بیمارستانی هرچه بیشتر افزایش یافته است که امروز جهت پاسخگویی به این موارد، شاهد سیستمی نظام‌مند تحت عنوان مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی می‌باشیم. این سیستم جهت پیشبرد اهداف سازمانی خود دارای اجزاء مختلفی است که البته مهم‌ترین جزء آن، نیروی انسانی کارآمد و عملیاتی جهت برخورد با انواع حوادث و بیماری‌ها می‌باشد.

تکنیسین‌های فوریت‌های پزشکی به‌عنوان مهم‌ترین جزء سیستم اورژانس پیش‌بیمارستانی، نیازمند توسعه فردی و به‌روزنگاه‌داشتن اطلاعات علمی و کسب یافته‌های جدید در زمینه فوریت‌های پزشکی می‌باشند که در این راستا مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور در گامی ارزشمند و قابل تقدیر، اقدام به تهیه و ترجمه کتبی کاربردی در این زمینه نموده است که قطعاً به‌عنوان یک مرجع ارزشمند برای این عزیزان محسوب می‌شود.

از طرفی با توجه به ایجاد مقطع کاردانی رشته فوریت‌های پزشکی در بسیاری از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و رغبت بسیاری از نیروهای عملیاتی مراکز اورژانس جهت ورود به این مقطع و هم‌چنین جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته این رشته از مهر ماه 1390 و تمایل فارغ‌التحصیلان مقطع کاردانی جهت ارتقاء به سطح کارشناسی، ما را برآن داشت تا با جمع‌آوری مجموعه سؤالات استاندارد از میان کتب پیش‌بیمارستانی موجود و همچنین طراحی سؤالات جدید و ارائه پاسخ‌های تشریحی به کلیه پرسش‌ها، این عزیزان را جهت دست‌یابی به رده‌های بالاتر علمی همراهی نموده و آنان را به‌واسطه مطالعه این مجموعه، با نمونه پرسش‌های پیش‌بیمارستانی آشنا سازیم.

 

مطمئناً استفاده از پرسش‌های موجود در این مجموعه به‌تنهایی، نتیجه‌بخش نخواهد بود و مطالعه دقیق کتب اصلی می‌بایست در اولویت قرار داشته باشد. امید است این مجموعه بتواند راه‌گشای تمامی تکنیسین‌های فوریت‌های پزشکی و هم‌چنین دانشجویان عزیز این رشته، در این مسیر قرار گیرد.

مشخصات:
مولف: حمیدرضا میری، احمد حقیری‌دهبارز، قاسم سبحانی
تاریخ انتشار: 1390
قطع کتاب: رحلی
تعداد صفحات: 375
نوبت چاپ: اول
شمارگان: 1000

این محصول در تاریخ سه شنبه، 04 تير، 1392 به فروشگاه اضافه شده است.
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
این محصول قبلا توسط مشتریان خریداری شده است شما قصد خرید ندارید؟
فارماکولوژی جامع اورژانس پیش‌بیمارستانی
فارماکولوژی جامع اورژانس پیش‌بیمارستانی
درسنامة جامع اورژانس پیش‌بیمارستانی با رویکرد استدلال بالینی (دوره دو جلدی)
درسنامة جامع اورژانس پیش‌بیمارستانی با رویکرد استدلال بالینی (دوره دو جلدی)
راهنمای برنامه‌های ارتقاء کیفیت در مراقبت از تروما
راهنمای برنامه‌های ارتقاء کیفیت در مراقبت از تروما
واکنش سریع یک امدادگر
واکنش سریع یک امدادگر
به سیگار بگو نه...!
به سیگار بگو نه...!
اورژانس‌های طبی میانی پیش بیمارستانی
اورژانس‌های طبی میانی پیش بیمارستانی